CONTİNENTAL

GEÇMİŞTEN ÖĞREN, GELECEĞE UZAN

Continental

Alman mühendisliği ve titizliği bir efsanedir. Dünyada ilk sırt desenli lastiğin yaratıcısı olan Continental her yeni ürününde bu yaratıcı ruhu ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Mühendislik deneyimimizin merkezi Almanya Hannover ’de bulunmaktadır.

Devasa ve uluslararası ünü olan test yarışı pisti ile araştırma tesisi Contidrom Avrupa ve Amerika'da 1000’in üzerinde çalışkan bilim insanı, mühendis ve tasarımcıyı bir araya getirmiştir. Ve her bir yeni testin sadece bir amacı vardır: sürüşü daha emniyetli hale getirmek. Buna ek olarak 140 yıllık ve hala gelişmeye devam eden en yüksek Alman standartları.


İLERİYE VE DAHA ÖTESİNE BAKIYORUZ


1995 yılından bu yana Continental daha emniyetli ve daha konforlu sürüş için gerekli kilit teknolojileri geliştirmiştir. Şimdi otomobil dünyasının geleceğini şekillendirmek bizim elimizde.

Continental Otomotiv Grubu 170’ten fazla lokasyonda 87.000’in üzerinde çalışanı ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biridir. Lastiklerden ileri güvenlik sistemlerine kadar tüm bölümlerin çalışanları tek bir ortak vizyon hizmet eder: emniyetli, sürdürülebilir ve bağımsız bir hareket kabiliyeti Arabalar daha akıllı hale geldikçe Şase & Güvenlik, Güç Aktarma Organları ve İç Aksam departmanlarımız daha iyi sürüş deneyimleri yaratmak amacıyla sıkı bir işbirliğine girmiştir. Aktif ve pasif veri güvenliği ve yakıt yönetiminden sürücü görüşüne kadar Continental sürüş sürecinin tamamını kapsar - ve belki de bir gün aracın kendi kendini kumanda etmesine olanak sağlar.

Continental Türkiye Sayfasına Git